Nasza oferta

Instalacja

Instalacje telewizyjne oraz ustawienie anteny w Twoim domu jednorodzinnym lub mieszkaniu to nasza specjalność. Ofertujemy Państwu montaż anten satelitarnych (CANAL+, Cyfrowy Polsat, Telewizja na kartę)jak również instalacji anten Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T. Rozbudujemy instalacje według wymagań klienta tak aby był zadowolony z naszej usługi. Montujemy anteny na balkonie, dachu, ścianie, oraz elewacji i ustawiamy je za pomocą nowoczesnego sprzętu.


Anteny

Jeśli potrzebujesz dobrej anteny satelitarnej lub do telewizji naziemnej, znajdziesz ją w naszej szerokiej ofercie. Posiadamy w sprzedaży wiele interesujących modeli, które pozwolą Ci cieszyć się doskonałym sygnałem i telewizją pozbawioną zakłóceń czy szumów.  Duży wybór modeli przekłada się na dużą różnorodność cen, dzięki czemu każdy zdoła znaleźć dla siebie odpowiedni model w atrakcyjnej cenie.

Dekodery

Znajdziesz u nas duży wybór dekoderów satelitarnych oraz do DVB-T

Akcesoria

U nas znajdziesz wszystkie produkty i akcesoria, jakich tylko możesz potrzebować do swojej instalacji. Mowa o takich elementach jak: przewód koncentryczny, gniazdo F,  gniazdo antenowe, przejścia czy złącza, kable hdmi. Dzięki nim Twoja telewizja satelitarna będzie działać bez zakłóceń. Ponadto posiadamy duży wybór uchwytów antenowych, konwerterów i pilotów do sprzętu RTV. Wszystkie dostępne w naszej ofercie akcesoria zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem jakości, dlatego nie musisz się obawiać tego, że będziesz rozczarowany swoim zakupem.
 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu 
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00  sobota: 10.00 - 14.00

 

 

Elbląg
ul. Brzozowa 20
tel.  55 234 38 87
kom. 503 097 987
mail: elbit@wp.pl

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa Gabo s.c. All Rights reserved