CANAL+

W naszym salonie CANAL+ oferujemy wyjątkową i profesjonalną obsługę oraz indywidualne
podejście do każdego klienta. Naszym celem jest przedstawić i dostosować ofertę w usłudze abonamentu w zależności od potrzeb obecnego jak i przyszłego klienta.

Korzystając z naszych usług:

  • poznasz szczegółowo ofertę 
  • podpiszesz i przedłużysz umowę na wyjątkowo korzystnych warunkach
  • włączysz, wyłączysz opcje i usługi dodatkowe
  • dokonasz zmiany danych osobowych, adresu oraz cesji
  • dokonasz serwisu oraz wymiany uszkodzonego dekodera
  • dokonasz zwrotu dekodera po zakończonej umowie
  • dokupisz usługę multiroom
  • sprawdzisz rachunki
  • kupisz Telewizję Na Kartę Smart HD
  • zlecisz instalację

Sprzęt dostępny w CANAL+

4K UltraBox+

 

Obraz w rozdzielczości UHD (Ultra High Definition) 4K to aż 8 milionów pikseli, czyli 4-krotnie więcej detali niż w przypadku standardu Full HD.

Dekoder 4K UltraBox+ pozwala na:

- oglądanie filmów i programów w jakości 4K po podłączeniu do telewizora 4K,
- bezprzewodowe podłączenie dekodera do Internetu (Wi-Fi),
- nagrywanie do 600 godzin ulubionych filmów i programów na wbudowany dysk o pojemności 1 TB,
- Multirecording: jednoczesne oglądanie 1 i nagrywanie do 3 kanałów telewizyjnych,
- TimeShift: zatrzymywanie i przewijanie oglądanego programu,
- dostęp do nc+ GO TV oferujący tysiące filmów i seriali na życzenie na dekoderze (po podłączeniu dekodera do Internetu).

 


Wifi Premiumbox+

Dekoder z wbudowanym modułem Wi-Fi, funkcją PVR i zewnętrznym twardym dyskiem 500GB. Wbudowany moduł Wi-Fi da Ci dostępdo gigantycznej biblioteki filmów, serialii programów na życzenie dostępnych z menu dekodera, po podłączeniu go do Internetu. VOD - największe hity filmowe na wyciągnięcie ręki! Zastosowanie instalacji dwuprzewodowej pozwala na równoczesne nagrywanie i oglądanie dwóch różnych programów w tym samym czasie. Twardy dysk o pojemności 500GB pozwala na nagrywanie ulubionych programów oraz na zatrzymywanie i przewijanie oglądanego programu. Do nowego Premiumboxa możesz podłączyć swój własny dysk i zyskać dodatkową pojemność.


MediaBOX+

Wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB, pomieści nawet do 240 godzin programów w jakości SD lub 80 w HD. Wszystkie emocje związane z meczami mogą być przeżywane wielokrotnie, bez jakichkolwiek ograniczeń. Używaj prostego, elektronicznego przewodnika po programach. Dzięki EPG+, sprawdzisz informacje na temat wybranego filmu lub serialu. Podłącz dekoder do Internetu i oglądaj jeszcze więcej. VOD - największe hity filmowe na wyciągnięcie ręki! Ponad 400 internetowych stacji radiowych. Możesz słuchać muzyki popularnej, klasycznej, jazzu czy rocka i cieszyć się niepowtarzalnym dźwiękiem.WifiBOX+

Nowoczesny dekoder WifiBOX+ ma atrakcyjny wygląd oraz wyjątkowe funkcje. Dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi dekoder umożliwia bezprzewodowy dostęp do kilkunastu kolekcji VOD w ramach usługi nc+go TV (m.in. CANAL+ VOD, HBO OD, TVN Player). Funkcja Media Player pozwala na odtwarzanie plików wideo i audio z urządzeń przenośnych, a podłączenie zewnętrznego dysku na nagrywanie programów oraz korzystanie z funkcji TimeShift.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu 
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00  sobota: 10.00 - 14.00

 

 

Elbląg
ul. Brzozowa 20
tel.  55 234 38 87
kom. 503 097 987
mail: elbit@wp.pl

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa Gabo s.c. All Rights reserved